Jeti MUI 200 EX RJEX-MUI-200
759,00
Ej i lager!
Vikt: 25g
Dimension: 29 x 19 x 11mm
Max ström: 200A
Spänning: 0 – 60 Volt
Artikelnr:
RJEX-MUI-200
Kategorier:
Elektronik
Mottagare
Telemetri
Tillverkare:
Jeti
← Tillbaka till
Mottagare
Beskrivning
Beskrivning
Jeti MUI 200 EX RJEX-MUI-200
Sensor från Jeti from mäter ström och spänning.
Relaterade produkter
Jeti REX 10 Assist Mottagare JDEX-RR10A
Köp
2 i lager
Jeti R5L Mottagare JDEX-R5L
835,00
Köp
1 kvar
Kardborrband självhäftande 20mm 1m Velcro