Jeti MUI 75 EX RJEX-MUI-75
569,00
1 i lager
Jeti MUI 75 EX RJEX-MUI-75 mängd
Köp
Vikt: 21g
Dimension: 27 x 19 x 11mm
Max ström: 75A
Spänning: 0 – 60 Volt
Fler Jeti Sensorer>>
Artikelnr:
RJEX-MUI-75
Kategorier:
Elektronik
Mottagare Jeti
Telemetri
Tillverkare:
Jeti
← Tillbaka till
Mottagare Jeti
Beskrivning
Beskrivning
Jeti MUI 75EX RJEX-MUI-75
Sensor från Jeti from mäter ström och spänning.
Relaterade produkter
Radiomaster ER4 ELRS 4-kanals PWM mottagare 2.4GHz